08 MAJA
2017

Nowa edycja książeczki i plakatu z parametrami zakuć do węży i końcówek Manuli

manuli hose crimping parameters chart fluiconnecto

Manuli Hydrualics jest jednym z niewielu producentów oferujących prawdziwy, zintegrowany system zakucia przewodów hydrauliki siłowej. System ten, nazwany Zintegrowanym Systemem Manuli zakłada, że aby przewód hydrauliczny spełniał przewidywane parametry pracy jak i wytrzymałości, musi się on składać z węża, oprawki i końcówki tego samego producenta. Ponadto zaciśnięcie przewodu powinno być dokonywane z użyciem parametrów dostarczonych przez producenta tychże komponentów. Potwierdza to również norma SAE J1273.

Do Państwa użytku oddajemy kolejną edycję Parametrów Zakuć, zaktualizowaną o nowe węże z oferty Manuli jak i wiele udoskonaleń mających poprawić bezpieczeństwo pracy z produktem jak i jego wytrzymałość.
Istotną nowością są dwie ulepszone oprawki do węży skórowanych zewnętrznie: M00130 i M00930 dla węży o średnicy DN25 (1”). Lista węży których dotyczy zmiana znajduje się na str. 5 „Tabela parametrów zakuć dla węży Manuli - broszura (EN)” 

Wersja plakatowa jak i książkowa znajduje się do pobrania w dziale Baza Wiedzy, do której dostęp mogą uzyskać nasi Klienci po uprzedniej rejestracji.
 

Pozdrawiamy
Zespół Fluiconnecto
 

 

manuli fluiconnecto dont mix