ROLNICTWO

Kiedy plony dojrzeją, praca nagli a okres zbiorów jest krótki. W słońcu czy w deszczu, Twoje maszyny dają z siebie wszystko aby dotrzymać Ci tempa. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest utrzymanie Twoich maszyn w dobrym stanie stanie technicznym. Fluiconnecto pomoże Ci w czasie awarii i planowego serwisu dostarczając najwyższej jakości produkty hydrauliki siłowej jak i usługi instalacji i wymiany komponentów. 

UTRZYMUJEMY TWOJE MASZYNY W RUCHU

Fluiconnecto dostarcza Państwu wysokiej jakości produkty i usługi którym zaufały czołowi producenci sprzętu rolniczego (OEM) w Polsce i na świecie.

 

NASZA OFERTA DLA ROLNICTWA:

PRODUKTY DLA WSZYSTKICH MASZYN ROLNICZYCH

Fluiconnecto oferuje kompleksową obsługę oraz szeroką gamę produktów dla wszystkich urządzeń wykorzystywanych w rolnictwie, w tym: ciągniki rolnicze, kombajny, maszyny do zbioru i przeróbki siana, maszyny do siewu i sadzenia, ładowarki, kosiarki, przyczepy i inne. Główne grupy produktowe do maszyn rolniczych to:


PRODUKTY DLA WSZYSTKICH MASZYN ROLNICZYCH

Fluiconnecto oferuje kompleksową obsługę oraz szeroką gamę produktów dla wszystkich urządzeń wykorzystywanych w rolnictwie, w tym: ciągniki rolnicze, kombajny, maszyny do zbioru i przeróbki siana, maszyny do siewu i sadzenia, ładowarki, kosiarki, przyczepy i inne.
Główne grupy produktowe do maszyn rolniczych to:

  • połączenia elastyczne hydrauliki siłowej - przewody hydrauliczne, adaptery hydrauliczne, zawory, szybkozłącza rolnicze typu ISO A, ISO B oraz do naczep
  • komponenty układu hydrauliki siłowej - pompy hydrauliczne, elektrozawory, silniki, hydrauliczne elementy układu jezdnego

SZYBKOZŁĄCZA DO LINII HYDRAULICZNYCH

Podłączanie przystawek stało się łatwe. Oferujemy 25 rodzin szybkozłączy hydraulicznych. Nasze szybkozłącza posiadają cynkową powłokę Cr3 , wzmocnione elementy wewnętrzne. Szybkozłącza Flat Face (suchoodcinające) umożliwiają podłączenie i rozłączenie bez jakiegokolwiek wycieku oleju.
 

USŁUGI

Zakuwanie przewodów hydraulicznych, instalacja linii hydraulicznych w nowych maszynach, remonty, regeneracja pomp i siłowników