MASZYNY BUDOWLANE


Zdajemy sobie sprawę z wymagań branży budowlanej. Terminy, liczne projekty, dziesiątki maszyn i ludzi pracujących razem aby urzeczywistnić sny architektów - nie lada zadanie. Bez względu na to czy budujesz nową autostradę czy wieżowiec - będziemy Cię wspierać wiedzą, doświadczeniem i najlepszymi produktami do Twoich maszyn. Jeżeli producenci maszyn nam ufają montując nasze przewody w nowych maszynach, Ty też możesz.  

W przeciwieństwie do naszych konkurentów Fluiconnecto oferuje kompletne rozwiązania w postaci produktów i usług, głównie do układów hydraulicznych dla maszyn budowlanych. Rozumiemy, że niezawodność, bezpieczeństwo mają kluczowe znaczenie dla Twojej firmy i dlatego oferujemy produkty & usługi dostosowane do wymagań Twojej branży. Naszym celem jest naprawa i uruchomienie Twojej maszyny w najkrótszym możliwym czasie. Utrzymujemy Twoje Maszyny w Ruchu

NASZA OFERTA DLA BRANŻY BUDOWLANEJ:

PRODUKTY DO WIELU UKŁADÓW:

hydraulika siłowa, przesył materiałów i płynów (węże przemysłowe), pneumatyka, centralne smarowanie, hydrauliczny układ jezdny.
 

WSZYSTKIE ELEMENTY UKŁADU HYDRAULICZNEGO

węże i przewody hydrauliczne, pompy hydrauliczne, silniki hydrauliczne, siłowniki, rozdzielacze, zawory, elektrozawory, hydroakumulatory, zasilacze i inne. Nasze węże hydrauliczne wykonywane są wg Systemu Manuli.
 

DŁUŻSZA ŻYWOTNOŚĆ WĘŻY HYDRAULICZNYCH

Nasze przewody hydrauliczne wykonywane są w Systemie Manuli. Wszystkie komponenty przewodu pochodzą od jednego producenta - Manuli Hydraulics.
Przewód zostaje zakuty z użyciem producenckiej tablicy zakuć co gwarantuje:

  • większą wytrzymałość - dłuższą pracę
  • deklarowane przez producenta parametry pracy przewodu
 

USŁUGI

Całodobowe wsparcie serwiswe realizowane w naszych sklepach lub z dojazdem

Samochód Serwisu Mobilnego - zakuje przewody na miejscu
instalacja przewodów / linii hydraulicznych w nowych maszynach
zakuwanie przewodów, regeneracja przewodów
regeneracja komponentów hydraulicznych: regeneracja pomp, siłowników, zaworów, rozdzielaczy
Więcej o usługach ->