ZAKUWANIE WĘŻY i PRZEWODÓW HYDRAULICZNYCH

Zakuwamy węże i przewody hydrauliczne, przemysłowe, klimatyzacyjne i pneumatyczne

 

ZAKRES ŚREDNIC

Dzięki dużemu magazynowi części w każdym ze sklepów Fluiconnecto oraz profesjonalnym maszynom, jesteśmy w stanie wykonać przewód elastyczny od najmniejszych średnic jak DN5 do DN 102 czyli 4”. Zakuwamy węże z oplotami syntetycznymi, stalowymi plecionymi jak i multispiralnymi z 4 lub 6 oplotami. Przewody wykonujemy z węże gumowych, stalowych lub z tworzyw sztucznych (węże termoplastyczne).

 

ELASTYCZNE PRZEWODY RÓŻNYCH TYPÓW

Zakuwamy węże hydrauliczne, do układów klimatyzacji i chłodzenia, przemysłowe, hamulcowe, sprzęgłowe, do czyszczenia wodą (karcher), do układów chłodzenia (np. form wtryskowych).

PRZEWODY NA POTRZEBY KONKRETNYCH APLIKACJI

Od wielu lat świadczymy usługi zakuwania węży i przewodów hydrauliczny dla naszych Klientów z różnych branż. Nasze doświadczenie w doborze węży i złącz do wymogów danej aplikacji Klienta sprawia, iż wiemy jak zakuwać przewody dla danej branży.

Produkujemy m.in. :

  • Przewody do maszyn budowlanych
  • Przewody do maszyn rolniczych
  • Przewody do wtryskarek
  • Przewody do pras hydraulicznych
  • Przewody do górnictwa, spełniające normy PN-G 32000, PN-G 32010
  • Przewody do morskich statków transportowych
  • Przewody do maszyn leśnych
  • I wiele innych

 

NIEZMIENNA JAKOŚĆ PRZEWODÓW W KAŻDYM SKLEPIE FLUICONNECTO

Wszystkie przewody hydrauliczne zakuwamy w oparciu o System Manuli – procedury doboru komponentów przewodu jak i parametrów zaciskania. Nasze przewody hydrauliczne zakuwane wg Systemu Manuli składają się z komponentów pochodzących od jednego producenta – Manuli Hydraulics.

Tylko wtedy mamy pewność, iż wszystkie elementy przewodu czyli wąż, końcówka i oprawka będą do siebie pasować. W efekcie zagniatamy przewód, którego parametry przewyższają wymagania norm międzynarodowych zapewniając większe bezpieczeństwo i dłuższą, bezawaryjną pracę.

Przewody w Systemie Manuli zakuwamy na maszynach Manuli Hydralics, gwarantujących odpowiednią dokładność zakucia.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SYSTEMIE MANULI

ZOBACZ KATALOG NASZYCH MASZYN DO ZAKUWANIA

 

SZYBKOŚĆ ZAKUCIA PRZEWODU

Przewody wykonujemy zwykle w 5 minut lub w około 15 minut jeżeli wykorzystywane są np. końcówki ze starego przewodu.

 

GDZIE ZAKUWAMY PRZEWODY?

Każdy z naszych sklepów n terenie Polski oferuje zakuwanie węży wg ustandaryzowanej procedury – Systemu Manuli. Z usług zakuwania możesz skorzystać w: Mysłowicach, Katowicach, Tychach, Gliwicach, na śląsku, we Wrocławiu, Poznaniu, Lublinie, Częstochowie, Krakowie i Łodzi.


Przejdź na stronę KONTAKT aby zobaczyć adresy naszych sklepów